Doradca - Angelika Borysiak

(…) oraz zajmuje się zintegrowaną komunikacją w mediach  (…)

Angelika Borysiak

marketing online

Angelika Borysiak
Specjalistka ds. marketingu i social media manager, która pracy w branży gastronomicznej zakosztowała po raz pierwszy w 2007 roku i do tej pory czuje jej niedosyt. 

Tworzy koncepcje marketingowe nowych lokali oraz zajmuje się zintegrowaną komunikacją w mediach społecznościowych. Prelegentka branżowych konferencji i międzynarodowych targów takich jak Food Show, Gastrosilesia czy Rentowna Restauracja. 

Regularnie publikuje w prasie branżowej. Pasjonatka kreatywnych rozwiązań w marketingu, perfekcjonistka. Prywatnie zapalona podróżniczka zakochana w klimacie i kuchni Azji. Uwielbia jeść, a wchłonięte kalorie regularnie spala wspinaczką oraz wędrówkami po Tatrach. Jak sama o sobie mówi – ma społeczne ADHD.

brand2eat
Tworzą marketing ze smakiem i o smaku. Pełni pasji, kreatywnych pomysłów i – przede wszystkim – miłości do jedzenia, realizują oryginalne koncepcje wizerunkowe na potrzeby nieustannie rozwijającej się branży HoReCa. 

Serwują niebanalne rozwiązania, karmią pomysłami i zarażają entuzjazmem. Do każdego projektu podchodzą indywidualnie – u nich nie ma miejsca na powtarzalność! Jeśli więc jesteś właścicielem hotelu, restauracji, bistro lub małej kawiarenki i szukasz pomysłu na przyciągnięcie do swojego lokalu jak największej liczby Gości – nie szukaj dalej. Przepis na sukces podadzą Ci na tacy!

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.