Doradca - Anna Tafelska

(…)  Wykładowca uniwersytecki z zakresu marketingu i sprzedaży usług WELLNESS & SPA (…)

Anna Tafelska

Spa Professionals

Wieloletni praktyk SPA z doświadczeniem w kraju i poza jego granicami. Współzałożyciel SPA PROFESSIONALS lidera w doradztwie i szkoleniach w branży bEAUTY &SPA a także pioniera systemu zarządzania przychodem SPA w Polsce. Wykładowca uniwersytecki z zakresu marketingu i sprzedaży usług WELLNESS & SPA, prelegent licznych konferencji. Główny pomysłodawca i organizator kongresu RENTOWNE SPA. Współtwórca marki FITO SPA- kosmetyków naturalnych do masażu i pielęgnacji ciała.

Spa Professionals

Jesteśmy zespołem oferującym profesjonalne i nowoczesne rozwiązania przy budowaniu Wellness & Spa.

Wszystkie nasze działania są spójne z założeniami wellbeing, które na każdym kroku służą swoim Gościom i pracownikom, zachowując rentowność oraz świetne opinie na booking com.

Kilkunastoletnie doświadczenie umożliwiło nam stworzenie szerokiego wachlarza nowych oraz innowacyjnych usług, podnoszących poziom oraz rentowność SPA & Wellness.

Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie procesu realizacji inwestycji. Kierując się doświadczeniem zawodowym – zapobiegamy kosztownym błędom na etapie planów architektonicznych. Od samego początku wraz z klientem kreujemy projekt SPA & Wellness, nadając mu indywidualny charakter, potencjał, a tym samy podnosimy wartość obiektu.

Nasze doradztwo dotyczy każdego sektora SPA & Wellness: pomagamy stwarzać ergonomiczne i przyjazne miejsca pracy dla młodych i początkujących hotelarzy.

Szkolimy kadrę Dyrektorów i Kierowników kształcąc LIDERÓW, którzy potrafią zbudować prężnie działający zespół, podnoszący poziom obsługi, a tym samy zyski dla obiektu. Tworzymy mocne i spójne z naszą wizją strategie marketingowe oraz uczymy jak je wdrożyć i zrealizować.

U nas stary hotelowy savoir vivre chodzi w trampkach a ubrany jest w uśmiech!

Jak to robimy?

Podejmujemy ścisłą współpracę z Inwestorami oraz właścicielami obiektów. Nasi klienci mogą liczyć na naszą profesjonalną wiedzę oraz opiekę na każdym etapie współpracy, a także po niej. Utrzymujemy ścisły kontakt z naszymi kontrahentami.

Ofertę firmy zbudowaliśmy na wieloletniej współpracy z rekomendowanymi specjalistami z branży. To z nimi konsultujemy projekt obiektu, wyposażenie. Budujemy zespół od podstaw, rekrutujemy go oraz szkolimy z zakresU zabiegów, obsługi klienta, sprzedaży.

Pomagamy wdrożyć strategie marketingowe, które zapewniają obiektowi wysokie obłożenie nawet w niskim sezonie.

NASZE REALIZACJE:

KONSULTING:

Kasprowy Wellness & SPA hotel Mercure Kasprowy Zakopane

Rokitnikowe SPA w hotelu Baltivia Mielno

Dendro SPA Rosevia Resort Rozewie

Harmonia SPA w IBB ANDERSIA Poznań.

Hotel Saltic Grzybowo

Radisson Sopot- Hossa

Regatta Hotel Poznań

SZKOLENIA I MENTORING:

Grand Lubicz Ustka

Czarny Potok Krynica Zdrój

MERA SPA Mariott Sopot

Hanza Pałac Rulewo

Leda SPA Kołobrzeg

NOTERA hotel Charzykowy

Unitral Mielno

Cesarskie ogrody Świnoujście

Hotel Młyn Jacka Wadowice

Lawendowe Termy Uniejów

Dwór Elizy Długopole Zdrój

Hotel Nad przełomem

Hotel Zamek Krasicki

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.