Doradca - Olimpia Ajakaiye

(…) Prowadziłam programy o różnym charakterze, dla takich stacji jak Polsat, Canal Plus, TVN, TVP2 (…)

Olimpia Ajakaiye

Olimpia Ajakaiye doświadczenie medialne gromadziła, prowadząc ogólnopolskie programy dla takich stacji jak Polsat, TVN czy TVP2. Dzięki pracy przy produkcjach o różnorodnym charakterze, doskonale sprawdza się w roli prowadzącej spotkania z osobistościami ze świata kultury, sztuki czy architektury.

Organizacja eventów dla klientów korporacyjnych czy w celu zwiększenia rozpoznawalności hotelu jest jedną z nieodzownych usług w hotelarstwie. Jednak żeby takie spotkanie odniosło sukces i zachwyciło gości, należy połączyć dwa kluczowe składniki: odpowiedniego prowadzącego oraz interesującego gościa.

Możemy Państwu zaproponować udział takich jak osób jak: architekci Bogusłam Barnaś, Przemo Łukasik, projektanka torebek Joanna Kruczek, designerka Jadwiga Husarska, projektantka Ewa Minge, aktorzy Jerzy i Maciej Stuhr, aktorka Małgorzata Potocka czy aktor Tomasz Schimscheiner.

To grono gości już od wielu lat prowadzi spotkania, udziela kreatywnych wywiadów i zabawia rzesze gości, co sprawia, że z pewnością nie zawiodą oczekiwań. Ich obecność sprawi, że eventy, organizowane w hotelu nabiorą zupełnie innego charakteru, a prowadząca zadba o to, żeby były dynamiczne, interesujące w odbiorze oraz inspirujące.

Jak wyglądają poszczególne etapy współpracy:
1. Spotkanie z managerem hotelu lub osobą, odpowiedzialną za marketing w celu rozpoznania strategii firmy i celu eventu
2. Przygotowanie dokładnego scenariusza imprezy
3. Prowadzenie spotkania

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.