Doradca - Daria Bogacka

(…) Z zamiłowania do projektowania… Wyższy wymiar percepcji designu (…)

Daria Bogacka

Market Associate

Jestem właścicielką firmy Poldekor, projektantem i dekoratorem wnętrz.

Specjalizuję się w tworzeniu projektów dla obiektów hotelowych i gastronomicznych. Z pasji i zamiłowania do tworzenia pięknych wnętrz, zbudowałam firmę, która nie tylko zaprojektuje , wykona rysunki techniczne, wizualizację realistyczne 3d, ale co najważniejsze wyposaży każde wnętrze w najlepsze produkty.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Tworzenie wnętrz bądź dokonywanie rewolucji w już istniejących obiektach, to jest to co kocham w tej branży najbardziej! Wchodzę do budynku i wszystko się zaczyna..

„ Z zamiłowania do projektowania… Wyższy wymiar percepcji designu…”

Wybierając Top Ten Hotels jako partnera, Klient otrzymuje to co najlepsze:
-pełne doradztwo na każdym etapie projektu,
-pełny nadzór inwestycji,
-doradztwo w doborze odpowiednich mebli, oświetlenia, tkanin, tapet i wykładzin oraz dekoracji,
– najniższe ceny produktów BEZ POSREDNIKÓW!

Posiadamy klientów na terenie całej Polski i nie tylko ( zapraszamy do sprawdzenia naszych referencji).

Top Ten Hotels  to nie tylko niezwykle bogata gama wysokiej jakości produktów, ale też indywidualne projekty na życzenie klientów. Nasz zespół tworzą osoby, które wiedzą, jak zapewnić profesjonalne i stylowe wyposażenie restauracji, hotelu czy innego obiektu z uwzględnieniem charakteru miejsca, jak i preferencji klienta.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klienta. Dlatego zawsze służymy fachowym doradztwem i zapewniamy profesjonalną obsługę. Owocem naszej pracy są liczne realizacje, a także referencje naszych klientów.

Dostarczamy krzesła, stoły, serwetki, kokardy dekoracyjne, pokrowce na krzesła, tkaniny o wszechstronnym zastosowaniu (obrusy, pokrowce, zapaski kelnerskie i więcej), a także inne akcesoria jak na przykład świeczniki, wazony czy też parownice do ubrań oraz stylowe lampy.

 

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.