Doradca - Joanna Rokicka

(…) funkcjonalnością, estetyką wykonania, wygodą użytkowania (…)

Joanna Rokicka

zastawa stołowa, bufet, bar

Projekt technologiczny jest bardzo ważny. Dzięki dobremu ułożeniu mebli, nasza kuchnia będzie funkcjonalna i przestronna. Właśnie na tym etapie warto również dobrać sprzęt adekwatny do naszych możliwości i potrzeb. Jak to zrobić  i co należy przygotować?

Projekt technologiczny z uzgodnieniami, opiniowaniem w lokalnym Sanepidzie
– doradztwo w zakresie sprzętu drobnego oraz urządzeń gastronomicznych,
– projektowanie powierzchni przeznaczonych dla gastronomi w tym sal konsumpcyjnych,
– doradztwo przy montażu sprzętu w sposób zgodny z wymaganiami dotyczącymi eksploatacji urządzeń (BHP, SANEPiD, PPoż, PIP),
– szkolenia pokazowe u klienta, tak aby pracownicy mogli w pełni korzystać z zakupionego sprzętu,
– prezentacje urządzeń oraz ich działania połączone z degustacją przygotowanych dań.

 

Zakup zastawy stołowej? To wydaje się być szczegółem, etapem końcowym w całym skomplikowanym procesie, który tylko dopełni wyposażenie naszego lokalu gastronomicznego. Przecież po uporaniu się z przeniesieniem pomysłu na aranżację wnętrza do odpowiedniego lokalu, z określeniem rodzaju serwowanej kuchni, jak i z wyborem mebli oraz sprzętu kuchennego, zakup porcelany, szkła czy sztućcy powinien być nieskomplikowany i niedrogi. Nic bardziej mylnego. 

Jest to kolejne wyzwanie od którego zależeć będzie postrzeganie naszego lokalu przez klientów. Czym kierować się przy wyborze zastawy do gastronomii? Jakością, funkcjonalnością, estetyką wykonania, wygodą użytkowania czy ceną? 

Na te i inne pytania z chęcią odpowiemy. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pomożemy oraz doradzimy w doborze profesjonalnego, dobrej jakości w optymalnych cenach, odpowiedniego do Państwa lokalu asortymentu z zakresu:
– zastawy stołowej,
– wyposażenia bufetowego,
– drobnego sprzętu kuchennego,
– sprzętu do obsługi cateringu,
– sprzętu i akcesorii barmańskich.

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.