Doradca - Monika Mostowska

(…) Ambitna, konkretna i zaangażowana w sprawy klientów (…)

Monika Mostowska

Zastawa stołowa

Z branżą gastronomiczną jest związana od 4 lat. Doświadczenie zdobywała jako menedżer kawiarni i restauracji. Jest osobą kreatywną, skrupulatną oraz dbającą o każdy szczegół.

Restauracja powinna mieć swój niepowtarzany klimat oraz atmosferę, do której Klient chętnie będzie wracał. W gastronomii lokal powinien być dopracowany w każdym detalu. Dlatego swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomoże i doradzi w doborze profesjonalnego sprzętu.

Zakup zastawy stołowej wydaje się być szczegółem, etapem końcowym. Cały skomplikowany proces dobiega końca, zastawa tylko dopełni wyposażenie lokalu gastronomicznego. Przecież po uporaniu się z pomysłem, wyborem odpowiedniego lokalu, aranżacją wnętrza, wszystko inne wydaje się proste. Wybór mebli, sprzętu kuchennego, zakup porcelany powinien zatem być nieskomplikowany i niedrogi. Jednak nic bardziej mylnego.
To kolejne wyzwanie dla Nas. Czym się kierować podczas wyboru zastawy do gastronomii: Jakością, funkcjonalnością, estetyką wykonania, wygodą użytkowania czy ceną?

W TTH Monika Mostowska koordynuje przebieg transakcji Grupy Zakupowej. Odpowie na wszelkie Państwa pytania, rozwieje wątpliwości, a także doradzi w doborze odpowiedniego sprzętu, dobrej jakości, w optymalnych cenach, odpowiedniego do Państwa lokalu asortymentu z zakresu:

– zastawy stołowej,
– wyposażenia bufetowego,
– drobnego sprzętu kuchennego,
– sprzętu do obsługi cateringu
– sprzętu i akcesoriów barmańskich.

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.