Doradca - Olimpia Ajakaiye

(…) Prowadziłam programy o różnym charakterze, dla takich stacji jak Polsat, Canal Plus, TVN, TVP2 (…)

Olimpia Ajakaiye

Ukończyłam Wydział Projektowania Wnętrz i Mebli na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zostałam nagrodzona za pracę dyplomową Złotym medalem Rektora Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. 

Pomimo mojego wykształcenia projektowego bardzo pociągała mnie praca w mediach. Prowadziłam programy o różnym charakterze, dla takich stacji jak Polsat, Canal Plus, TVN, TVP2. Swoją wiedzę opartą na praktycznych umiejętnościach nabytych w pracy w telewizji wykorzystuję prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji i relacji z klientem w branży hotelowej. 

Podstawy wiedzy trenerskiej zdobyłam kształcąc się w Szkole Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskego, gdzie zdobyłam poziom czwarty trenerski, w opracowanym przez Wszechnicę UJ profilu zgodnym z Europejskimi Ramami Kwalifikacji.

Doświadczenie medialne jest mi także bardzo przydatne podczas realizacji materiałów filmowych szytych na miarę konkretnego hotelu i jego potrzeb. Zajmuję się także organizacją i prowadzeniem imprez artystycznych wernisaży, wystaw, konferencji.

 

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.