Doradca - Tomasz Stolarczyk

(…) Zwykle współpracuję z przedsiębiorcami, którzy chcą zaoszczędzić czas (…)

Tomasz Stolarczyk

Doradca finansowy

Od ponad dwunastu lat zajmuję się finansowaniem różnego rodzaju sprzętów niezbędnych do prowadzenia firmy. W ten sposób daję możliwość swoim klientom zrobić kolejny krok w rozwoju własnego biznesu.

Zwykle współpracuję z przedsiębiorcami, którzy chcą zaoszczędzić czas i zależy im na pełnym wsparciu w trakcie wybierania oferty. Niezależnie od miejsca w którym się znajdujesz, możliwe jest uzyskanie decyzji leasingowej nawet w ciągu kilku godzin.

Chcesz finansować samochód, sprzęt gastronomiczny lub inne maszyny? Ważne jest to, aby podjąć odpowiednią decyzję o wyborze zarówno oferty jak i formę finansowania. W zależności od Twojej sytuacji korzystniejszy może okazać się Leasing lub Kredyt. Dlatego ważne jest to, by najpierw dokładnie przeanalizować poszczególne scenariusze i w kolejnym kroku – podjąć decyzję.

Oferowane przeze mnie wparcie jest kompleksowe. Ułatwię Ci wybranie najlepszej oferty, przebrniemy przez wszystkie formalności, aż do uruchomienie finansowania i jego obsługę po leasingową.  

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.