TopTenHotels

Doradca - Olimpia Ajakaiye

(…) Prowadziłam programy o różnym charakterze, dla takich stacji jak Polsat, Canal Plus, TVN, TVP2 (…)

Olimpia Ajakaiye

Olimpia Ajakaiye swoje doświadczenie w realizacji materiałów filmowych gromadziła, prowadząc programy dla takich stacji jak Polsat, Canal Plus, TVN czy TVP2. Dzięki pracy przy ogólnopolskich produkcjach, wie dokładnie, jak powinny prezentować się filmy reklamowe, a także jakie są złote zasady tworzenia scenariuszy i ich realizacji.

W dzisiejszych czasach zdjęcia na stronie internetowej nie wystarczą, żeby zainteresować Państwa potencjalnych gości – pokazanie doświadczenia, jakie mogą przeżyć w hotelu za pomocą krótkich, dynamicznych filmów jest dużo więcej warte.

Nowoczesne i prężnie rozwijające się marki już od lat korzystają z tego sposobu przekazu w swoich strategiach marketingowych. Oprócz nawiązania relacji z użytkownikami portalu, video marketing generuje bardzo dobre zasięgi, obniża koszt reklam, a także dużo bardziej angażuje od tradycyjnych form reklamy. To właśnie krótkie materiały wideo należą do najbardziej popularnych treści na portalach takich jak Facebook, Instagram czy YouTube.

Wykorzystanie takiej promocji na kanałach społecznościowych hotelu pozwoli na zaprezentowanie jego atmosfery i oferty w sposób całościowy. Klimatyczne wnętrza, wzbudzająca zaufanie obsługa, efektownie podane dania czy wyjątkowe historie związane z danym miejscem – to właśnie elementy, które ostateczne przekonają gości do odwiedzenia Państwa hotelu.

Jak wyglądają poszczególne etapy współpracy:
1. Spotkanie z managerem hotelu lub osobą, zajmującą się marketingiem w celu zapoznania się ze strategią firmy oraz zidentyfikowania potrzeb
4. Przygotowanie dokładnego scenariusza
5. Realizacja materiału filmowego (dodatkowo otrzymają Państwo zdjęcia z planu z możliwością wykorzystania ich w innych działaniach promocyjnych)

Doradcy TopTenHotels

Prowadzisz Restaurację, Hotel, Bar? Spotkaj się z naszym doradcą i sprawdź w jakich obszarach możemy Ci pomóc.