O nas

Jesteśmy grupą 40 ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży HoReCa. Znajdziesz wśród nas szefów kuchni, projektantów, radców prawnych, specjalistów od ubezpieczeń czy monitoringu i IT. Stworzyliśmy grupę Top Ten Hotels, żeby móc zapewnić naszym klientom jak najbardziej kompleksowe i profesjonalne wsparcie.

W czym możemy Ci pomóc?

Obsługa inwestycji

Dopiero planujesz otworzyć hotel lub restaurację? Zajmiemy się Twoją inwestycją od samego początku – zbadamy rynek i pomożemy Ci stworzyć pełną koncepcję lokalu. Przygotujemy projekt wnętrz, a później zadbamy o pozwolenia i uprawnienia. Znajdziemy najlepszych dostawców i dobierzemy wyposażenie, które będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania.

Doradztwo
Szukasz nowych pomysłów na dania w menu? Zastanawiasz się, jak zoptymalizować koszty prowadzenia działalności? Nie wiesz, która forma finansowania jest najlepsza dla Twojej restauracji?


Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w swoich branżach, dzięki czemu możemy zapewnić Ci możliwie najbardziej kompleksowe doradztwo. Począwszy od ubezpieczenia lokalu, przez szkolenie pracowników, aż do odświeżenia menu – jeśli szukasz najlepszego rozwiązania, na pewno je znamy!

Wyposażenie

Stworzyliśmy grupę zakupową z myślą o naszych klientach – wiemy, jak skomplikowanym procesem jest poszukiwanie i wybór najlepszej oferty. Przeprowadzimy z Tobą konsultacje, żeby poznać lepiej Twoje potrzeby, a później dobierzemy wyposażenie i wynegocjujemy najkorzystniejszą cenę. Zapewniamy również szkolenia z obsługi sprzętu. 

Poznaj Zespół Doradców Top Ten Hotels